| Keekevl a întrebat:

As vrea sa imi cumpăr o platforma de 3.5 t, ma intereseaza sa transport auto avariate, defecte.Am un taxi si ma gandesc sa mai fac inca ceva, poate mai aduce ceva banuti.Acum intrebarea este, pentru a face asta, imi trebuie atestat sau licente? Pe net parerile sunt împărțite. Mulțumesc

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

In tara nu iti trebuie dar daca iesi afara din tara in Ungaria iti cere, e obligatoriu iar daca nu ai atunci amenda e foarte usturatoare, mii de euro! nu glumesc!