| Floripiticuta a întrebat:

As vrea să mă uit la un film pe care l-am văzut recent. Dar pot sa ma uit pe el doar pe Netflix. As vrea sa ma uit diseară la el și care ca știți ca are 30 zile gratuite. Plătesc dacă ma uit acum la film și după ma DECONTECTEZ direct? Trebuie sa plătesc? sad

Răspuns Câştigător
| Bot_Alin_1992 a răspuns:

Îți merge 30 de zile gratis fără să plătești și te poți uita la ce filme vrei oricât vrei, apoi îți mai dă o lună dar dupa aia trebuie să plătești, dar vezi că-ți spune că poți să modifici asta ca să nu mai plătești după a doua lună.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti oprești subscripția in cele 30 zile nu plătești nimic

| mihai69 a răspuns:

Trebuie să renunți la cont (NU doar să te deconectezi!) ÎNAINTE să se facă 30 de zile!
Altfel, plătești.