| ionelbuju a întrebat:

Buna TPU
as vrea sa stiu cate ceva de google adsense.
mi-am facut cont, dar nu mi-a pus nici o reclama pe site!
daca cineva ma poate ajuta poate da add la id: radio_crazyhit...
contracost ajutorul...mersi,astept

Răspuns Câştigător
| rserpu a răspuns:

Trebuie sa astepti pana la 24 de ore, pana iti verifica site-ul. Se verifica manual continutul site-ului. Bafta. Eu tot am incercat sa pun adsense pe site-ul meu www.webmoneyhq.ws numai ca am dat eu click pe o reclama si m-au banat. Un sfat. Niciodata, dar niciodata sa nu incerci sa incalci vreo regula, deoarece esti verificat manual de persoane reale, nu de boti. Bafta.

2 răspunsuri:
| Bodo a răspuns:

Ai pus codul ce ti l-au dat la tine pe site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut cont pe adsense de cateva zile mi l-au activat in 2 minute iar reclamele nu ti le pun ei ci le creezi tu pe contul de adsense la marimea si culorile preferate