| Iuly4Sad a întrebat:

As vrea sa stiu,daca doresc sa platesc niste taxe,de exemplu impozitul pe locuinta, in monede de 5 si 10 bani, se percepe vreun comision?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se percepe, dar vei fi refuzat, căci nu a timp să numere monedele, vei fi îndrumat să le schimbi la bancă.

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| laSoledad a răspuns:

Ce buna-i intrebarea asta cu plata taxelor si a impozitelor in monede. Du-te macar asa pentru caterinca. "Luati monede, sarantocilor, sa va saturati de luat impozite!" laughing