| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu daca un incarcator de la un laptop Asus se potriveste la un laptop Acer extensa. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bratu_Mircea_1954 a răspuns:

Cel mai probabil nu merge si cel mai bine ar fi sa nu te risti. Mai bine iti iei unul nou, max 150 RON. Contacteazai pe baietii de la www.voltamper.ro, sunt sigur ca te pot ajuta.

| Apocalypse66 a răspuns:

happy Sigur ca se potrivesc daca grosimea mufei este aceeasi, dar totusi verifica amperajul bateriei si al incarcatorului, si eu am Acer Extensa mai intai am luat unul de la Acer m-a costat 140 de lei si dupa mi-am luat unul cu 240 universal + adaptor de masina, ca mi se parea putin mai,, sanatos''