| ionutz15 a întrebat:

As vrea sa vand un telefon nokia 6300, l-am scapat in apa si nu mai functioneaza, daca doriti sa il luati si sa il reparati va stau la dispozitie.Lasati un pret ca coment si eu o sa iau legatura cu voi.Ms

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Iei cam 60 ron pe el. E la dispay.costa in jur de 80 ron.Am scapat si eu un tel in apa si a stat o noapte acolo(intr-un lac adanc de 1 metru) l-am scos si nu mai avea lumina si tot se inchidea. L-am dus la reparat si nu mia putut face "lumina". Poate la tine sunt sanse. Baftahappy

1 răspuns:
| Zamfir_2974 a răspuns:

Eu vreau da cat vrei pe el