| Lolypop_4017 a întrebat:

Buna TPU caut si eu bilete de avion ieftine Bucuresti Londra dus intors in iulie(1-11 iulie) data este flexibila!

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Bucuresti - Londra dus-intors = 588 de ron! Cred ca este cel mai mic pret in perioada 1iul - 8 iul + taxa aeroport(intre 10 si 20 euro in functie de aeroport) + bagaj de cala(15 euro cu maxim 32 de kg)
http://wizzair.com/skylights/cgi-bin/skylights.cgi?step=1
Daca dai clik pe 3 zile inainte si inapoi ai sa vezi si alte preturi, dar ce ti-am dat eu este cel mai mic pret!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Nu te pot ajuta cu bilete, insa poti cauta pe google : scrii numele companiei pe care o preferi si cauti la data anume. happy
Un sfat : Bucura-te de aceasta calatorie cu avionul, eu pur si simplu sunt pot spune 'disperata' dupa avioane, piste, aeroporturi, check in, bagaje, companii, stewardese si restul. Orice zbor, oriunde, conteaza. Nu stiu daca ai mai fost cu avionul, dar nu conteaza! Imagineaza-ti ca e primul zbor chiar daca e al 8-lea. Daca este chiar primul, totul este special! Pe mine m-a fascinat tot, acum ca o paranteza imi doresc sa ajung stewardesa!
Deci fi atenta/atent la toate detaliile, eu mi-as dori sa merg iarasi insa anul acesta nu prea am ocazia!
Sper sa nu mi-o iei in nume de rau, dar pe mine m-a facut obsesiva acest lucru tot absolut tot ce tine legat de avioanele -cu pasageri!
Iti doresc un zbor miiiinunat, usor si magic happy.
Un zbor care sa includa tot in cantitati mici care te va 'marca' intr-un sens bun. Sa gasesti bilet cu pret acceptabil.
Daca este primul zbor, sau mai vrei anumite detalii da-mi mesaj pe privat si iti voi da id-ul meu happy!
Imi pare rau ca nu te-am ajutat si nu am raspuns la intrebare, dar am simtit nevoia sa-ti spun acest lucru, acest sfat. happy

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://avion.cabanova.com/bilete-avion-ieftine.html
Este foarte bun vei fi multumit

Sper sa te ajute

| tycy a răspuns:

Cauta la Wizzair sau BlueAir, au avioane foarte bune preturi convenabile.Si daca cauti sa il cumperi de acum il gasesti foarte convenabil.

De obicei au curse Baneasa - Luton. acum depinde de gusturile tale.Personal am zburat cu Wizzair si au avioane si servicii foarte bune

| pyar a răspuns:

Http://wizzair.com/skylights/cgi-bin/skylights.cgi
744 ron / persoana cu toate taxele incluse, perioada 1-11 iulie

| Lolypop_4017 explică:

Trimite un mail la toate agentiile.

| Seid20 a răspuns:

Buna.Eu iti recomand Blue Air, singura firma corecta din punct de vedere calitate-pret.