| pssssiiii a întrebat:

caut si eu cazare la mamaia pentru 2 persoane, adica vreau cazare in gazda nu vreau sa ma duca mult cazarea vreau mai ieftin! stiti cumva o gazda sau pensiune mai eftina?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In mamaia nu cred ca ai sa gasesti in schimb, in constanta probabil, gasesti "particulari" care stau cu cheile pe marginea drumului la greu.

| pssssiiii explică (pentru suntserios):

Si in constanta unde mai exact pe ce plaja gasesc asa? ma intereseaza sa pot gasi in particular si sa fie plaja curata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca asta te ajuta prea mult: http://www.hotelmamaia.ro/Hotel_Venus.php dar peste tot astea sint preturi considerate "mici". Poate iti raspunde un particular.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut la stiri ca prin gara, la sosirea trenurilor, ei sint deja pe peron si fac oferte.

| pssssiiii explică:

Suntserios si in constanta unde mai exact pe ce plaja gasesc asa? ma intereseaza sa pot gasi in particular si sa fie plaja curata!