| Cristine23 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-urile in care primesti bani din click-uri? ce site-uri cunoasteti care platesc sigur si este avantajos de lucrat? Funda+folositor pentru cel mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Nu poti face bani dintr-o activitate pe care o poate face si un cimpanzeu bine dresat. Da, poti castiga 30-100 de dolaripe luna in timp, petrecandu-ti ore intregi dand clickuri si adunand multi refferali.
Sfatul meu e sa inveti ceva care implica si creierul daca vrei o viata lejera mai tarziu.
Multa bafta

| StefanKogut a răspuns:

Singura modalitate de a face ceva bani, nu foarte multi, este sa folosesti bot-uri, niste aplicatii care dau clickuri in locul tau, ca sa mai ai si tu timp de altceva.

| suffarstar a răspuns:

Cel mai bun este probux. Am ajuns odată sa fac și câte 2 -3 dolari pe zi. Ideea e să cumperi căt mai mulți referali. Trebuie să ai multă răbdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita sa dai atatea clickuri pentru 2-3 euro pe luna. Eu lucrez cu un site mult mai bun.
Este o ocazie foarte buna daca doresti sa castigi un ban cinstit din confortul casei fara a avea nevoie de cunostinte in domeniul calculatorului!
Tot ce trebuie sa faci este sa rezolvi niste microjoburi. Acestea sunt foarte usor de rezolvat, vei vedea pe site ce ai de facut mai exact.
Se ofera un bonus de 8 dolari la inscriere si cate 0, 5 dolari pentru fiecare referal adus.
Eu am scos pana acum prima plata de 30 dolari. Banii se pot scoate prin Western Union sau Paypal.
Link de inscriere: http://lucreazaonline.ro/1034
Aici am postat o dovada de plata:
http://imgur.com/dpLTlv3
Daca ai timp liber o ora pe zi, este suficient pentru a face cateva sute de lei lunar. Bafta!

| Vanqu1sh a răspuns:

O porcarie, daca ai timp toata ziua sa dai trilioane de click-uri poate faci 100 de dolari intr'o luna.

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Dacă vrei să lucrezi pentru altcineva și să primești și bani atunci freelancer eu zic că e cel mai bun, deoarece dacă te pricepi la una din categoriile de pe site poți face proiecte și să câștigi bani.

De exemplu, dacă te pricepi la webdesign poți câștiga între 100-350$ sau mai mult, pe un singur proiect, dar depinde de ce știi să faci sau ești dispus să înveți.

Dar eu tot cred că e cel mai bine să-ți deschizi o afacere online, acum poți începe una de la ZERO, FĂRĂ bani de investiții. Trebuie doar puțină muncă.

De exemplu eu am pornit propria afacere acum un an și câștig online minim 1400 RON pe lună.

| Discord a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, trebuie sa-ti pierzi toata ziua dand clickuri sa castigi cativa dolari... :/