| Veromi321 a întrebat:

cine stie sau cunoaste niste site-uri online serioase care cumpara laptop-uri functionale nu defecte? Un raspuns bun primeste funda!

2 răspunsuri:
| thejoop a răspuns:

Intra pe altex, flanco, cel.ro sau mediagalaxy. Eu pe acestea le cunosc, am dat comenzi si sunt ok.

| Veromi321 explică (pentru thejoop):

Nu ai inteles intrebarea. Eu am un laptop care functioneaza deci nu e defect, si vreau sa-l vand. Imi trebuie niste site-uri care sa cumpere laptop-uri functionale cum e al meu. Eu nu vreau sa cumpar, pentru ca stiu de unde se pot cumpara daca vreau sa-mi iau altul. Ai inteles acum? happy