| DulceataDeCapsuni a întrebat:

Credeti ca este bine sa dau pe luna 20 de milioane pe luna pentru un apartament la bloc complet mobilat, cu 2 bai si 3 camere?

Multumesc Anticipat

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita, e dus cu capu ala care cere atat tinand cont ce conditii de trai sant in tara. Am vazut garsoniere reformate in vanzare la pret de 100 000 euro in tara prosti gasesti peste tot.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde?

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că merită.
Eu aș zice că ar fi mai convenabil să cumperi apartamentul printr-un credit iar acei 20 de milioane să îi dai la bancă în fiecare lună.

| Lioana a răspuns:

Depinde de pretentiile tale, de cat de bine stai tu cu banii si de cat de frumos si bine pozitionat e apartamentul.
Urmareste pretul pietei din orasul tau. Compara cu alte oferte. Daca acela e pretul pietei nu prea ai ce face daca vrei sa inchiriezi ceva.
Eu personal n-as da atatia bani pe o chirie. As prefera sa cumpar un imobil pe care mi-l permit, oricat de mic dar sa fie al meu.

| Țoglă a răspuns:

Absolut deloc. Luând în vedere salariul de aici.
Chiar așa mulți sunteți de vă trebuie atât?

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Este mult.Nu as da.Acum depinde de zona si cat castigi daca ai o partenera.