| DulceataDeCapsuni a întrebat:

Credeti ca un apartament la bloc de 2 camere este scump la 339.700?

Multumesc

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este scump, mai ales daca este in centrul orasului, sau in Bucuresti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unde în ce oraș, în ce zonă?
E placat cu aur?

| DulceataDeCapsuni explică (pentru sadrian46):

Bucuresti, Pantelimon, si nu este placat cu aur laughing)

| romeo78 a răspuns:

Pantelimon, București. Trebuie să iei în considerare, cartierul, vecinătăți, mijloace de transport, magazine în apropiere.
Apoi, vechimea blocului, materialele din care este construit, dacă a fost reabilitat și anvelopat. De asemenea, etajul la care se află, dar cel mai important, suprafața totală utilă a apartamentului.
De asemenea, dacă este renovat recent, fiți atenți la pereți dacă prezintă crăpături, urme, țevile, robineți noi sau nu. Luați în calcul, dacă doriți să schimbați parchet, gresie, faianță, acestea presupun cheltuieli! Priviți după mobilier, cereți să fie dat deoparte, căci în spatele mobilei pot fi probleme.
Orice vi se pare suspect, negociați.
Dacă, nu renunțați!
Citiți cu atenție toate actele cu atenție, să aibă, inclusiv certificatul energetic!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El al dracu de scump. Sper sa fie mobilat si utilat. Cu banii astia imi cumpar apt mobilat si utilat in cart rezidential din Brasov.

| DulceataDeCapsuni explică (pentru anonim_4396):

Pai da este mobilat doar ca este in Bucuresti nu in Brasov

| MagicOneT a răspuns:

70 000 euro e o suma destul de mare, depinde si orasul, zona, spatiul

| DulceataDeCapsuni explică:

Vreau sa mentionez ca nu este 339.700 euro si este 339.700 ron