| Gugu629 a întrebat:

Cum imi pot face card BT (Banca Transilvania) online. Adica sa imi fac fara a ma mai duce la Banca. Sa imi vina prin posta sau curier.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine îți faci la ing, bt e de rahat, toți prietenii mei care au la BT după ce au auzit cum e la mine la ING vor să-și facă transfer

| sierra1 a răspuns:

Nu poți!

| Gugu629 explică (pentru sierra1):

Am cautat mai bine si am gasit. Se poate face.

| sierra1 a răspuns (pentru Gugu629):

Fără se semnezi? no-way! dar succes in (ne)reușita ta

| MihaelaDart a răspuns (pentru sierra1):

Da, se poate atat din Romania cat si in strainatate.
https://www.bancatransilvania.ro/neo-cont/

| sierra1 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Totuși punctul 3 zice: Vizita la bancă

oops!

| MihaelaDart a răspuns (pentru sierra1):

Citește mai bine, că nu trebuie sa mergi la bancă. Este trecut un NU langa vizita la agenție. Am trimis un e-mail și răspunsul telefonic mi-au confirmat că nu trebuie să mă prezint la bancă. Semnătura se face și onlinewinking