| Cosmin_Sburlea_1994 a întrebat:

Buna TPU .....cum pot castiga bani din online?

25 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poti castiga bani cu agentiile de pariuri online. Trebuie doar sa cunosti foarte bine meciurile.

| Tom a răspuns:

Incerca:

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Primesti 6 $ la inregistrare si cand ajungi la 50 $ poti scoate banii doar citind e-mailuri.

Verificat 100 % spre deosebire de altele care sunt doar tepe ca VivaSms.

| Tom a răspuns:

Nimic mai simplu sa faci bani pe net decat cu maildirect.Doar citesti mailuri si poti sa strangi bani frumusei.Eu am reusit sa castig cam 100 de lei pe luna alocand doar 5-10 min/zi pentru asta.
Click aici pentru a te inregistra si vei primi un bonus de 6 $.

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Pentru cei ce nu au incredere am postat dovada primirii banilor aici:
http://wp.me/PxpcK-4V

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care vor sa castige bani prin intermediul contului de facebook! Tot ce trebuie sa faceti este sa...munciti la calculator bineinteles! Este o aplicatie de facebook care te plateste pentru aducerea de oameni in sistem si promovarea produselor ale magazinelor online care sunt puse in vanzare.Pentru fiecare vanzare finalizata, se ofera un comision care ajunge si la 430 RON, in functie de produs. Pe mine m-a ambitionat un prieten care intr-o luna a strans aproape 600 de lei.Trebuie doar sa te tii de treaba.Bani fara munca nu se poate! Mai multe detalii aici:http://bit.ly/11zWPy6
Nu rata sansa de a-ti mari venitul lunar! Spor la vanzari si la aducerea oamenilor in acest sistem unic in tara noastra!

| Mihail2020 a răspuns:

Salut! Un inceput pot sa iti zic.
1 Jocuri de strategie daca in fiecare zii dai pe Munca (Work) si 10 lupte cu referali (Fight Referral) timp de o luna.
Iar cand iti faci multa experienta poti sa castigi mai repede pe zi normal faci 0.7 experienta dar se scade 0.2%zi deci faci 0.5 in total.
La minim 20 Euro poti sa-i retragi.
http://iup.ro/s/5637
http://733e31e6.urlbeat.net

2 Link inregistrare: http://is.gd/BJJREB
Descarca de pe Browser: http://www.mediafire.com/download/hqc25g85dosbqt6/View2.be+Browser.exe
Deschizi programul te loghezi si dai sa primesti credite pentru vizualizari.
1 Vizoalizare=1 Credit
15like=200 Credite=1.5$
Retragerile aicea se face doar prin Paypal.

3 Cum sa faci bani mai bine decat prin adf.ly, adfoc.us si alte site-uri care faci in cateva luni sau ani.
Cel mai bine castigi bani doar sa dea utilizatori sau prin traficul unui sait dar ei trebuie sa dea Skip Ad this (si castigi bani).
Retragerea se face automat si se duce in Paypal.
Link de inregistrare: http://is.gd/StJ5hE

4 Cum sa castigi bani din site-urile de socializare gen (Youtube, twiter, facebook, etc) simplu si usor le dai vizualizare, Like, subscribe, etc si tu primesti credite.
La 1$ poti sa ii scoti ai o gramada de site-uri iar daca intri in fiecare saptamana odata pe zi iti faci bani foarte repede retragerea se face prin Paypal.
Link de inregistrare:
http://bit.ly/1aLmQyq

Cele mai folosite cele mai bune site-uri unde chiar poti castiga sunt intre 5%- 50% de Romani pe aceste site-uri unde chiar castiga bani foarte usor din aceste site-uri.
Mult Succes!

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://boomz.cabanova.com/cum-fac-bani-simplu.html
Trebuie sa iti faci cont la ei...este foarte bun, vei fi multumit

Sper sa te ajute

| iasicumpara a răspuns:

Eu iti voi raspunde diferit, fata de ce raspunsuri s-au dat. Ideile de afaceri online sunt multe - de exemplu, iti poti face un site ca tpu.ro si castigi bani din afisare reclama. Sau iti faci o agentie de publicitate online -promovare firme de exemplu cu servicii etc. Orice idee de afacere ai implementa necesita investitii oricum, chiar daca afacerea e online. Cu alte cuvinte banii online se fac investind fie in resurse offline pe care le vinzi online fie in tehnologie server si software web, care sa iti asigure un anumit grad de certitudine in intoarcerea investitiei.

| NoBodyByMe a răspuns:

Poker :]]] glumesc, am mai intrebat si eu ceva de genul si mi s.a spus sa contactez business.seby@yahoo.ro pentru informatii...incearca si tu...

| KodrutZ a răspuns (pentru NoBodyByMe):

Se pot cistiga bani si din poker sau pariuri sportive, dar iti trebuie un singe rece si o maturitate in gindire pe care nu le ai la 19 ani... in rest, SEO, content writing, grafica, programare, microjoburi. Intrebarea e - ce stii sa faci pentru a cistiga bani pe net?

| Gerrard08 a răspuns:

Uite aici ceva usor fara a investi bani

http://www.clipuri-haioase.ro/......aioase/0-8

| Asadarsiatat a răspuns:

Poker sau Youtube. sau poti vinde poze, daca esti pasionat.

| Mirela1997s a răspuns:

Poti sa faci bani cu www.pfinance.ro
Pui publicitate de la ei pe site-ul tau si esti platit pentru clickurile date de catre vizitatorii tai.

| Arkadian93 a răspuns:

Http://ladys.ro/program-afiliere-avantajos-ladys.php?affId=GDSWJubz

LADYS

- comandarea catalogului gratuit
- prezentarea acestuia cat mai multor persoane (colegi, prieteni, cunostinte etc)
- preluarea comenzilor pe baza catalogului si comandarea produselor pe site
- distribuirea produselor catre clienti.
- reducere pana la 42% la comandarea produselor (exemplu: la comenzi lunare de 600 lei castigul personal este de 210 lei)
- bonus nelimitat din vanzarile membrilor echipei formate
- program flexibil
- materiale gratuite (cataloage, seturi de testere, mostre, prezentari etc)
- inscriere gratuita
- transportul produselor gratuit
- comanda minima: doar 10 lei!
- Salariate, eleve, studente, persoane care doresc sa isi suplimenteze veniturile intr-un mod placut si usor
- Cei care doresc sa isi dezvolte o afacere care sa le genereze venituri periodice, formandu-si propria echipa de Reprezentanti
- Persoane dinamice care se afla la inceput de cariera si care pot invata foarte multe din aceasta activitate sau care au deja un job si au multe cunostinte interesate de achizitionarea produselor Lady's.
Inscrierea este gratuita, cataloagele si testerele ca si alte materiale de lucru sunt gratuite, astfel incat va fi foarte usor sa incepeti promovarea imediat.
Obtineti cele mai mari reduceri de pe piata: 42% din vanzarile proprii si pana la 20% din comenzile celor inscrisi de dumneavostra in echipa. Comanda minima de doar 10 lei!
Recomandati cataloagele altor persoane interesate sa devina Reprezentanti, inscrieti-le in echipa dvs si primiti bonus nelimitat din comenzile acestora, fara sa fiti conditionati de comenzile proprii. Banii se pot primi in contul bancar, la cererea dvs.
Compania va ofera gratuit cataloage, seturi de testere de parfum (4 seturi de cate 15 testere fiecare) si pliante necesare pentru a promova afacerea mai usor si pentru a obtine venituri mai mari. Cele 4 seturi gratuite de testere de parfum Lady's se primesc astfel:
set de testere nr. 4, la plasarea primei comenzi mai mari de 100 de lei
set de testere nr. 3, la plasarea primei comenzi mai mari de 200 de lei
set de testere nr. 2, cand suma comenzilor depaseste 600 de lei
set de testere nr. 1, cand suma comenzilor depaseste 800 de lei

| Alexandru643 a răspuns:

Salut,cosmin eu activez in citeva companii mlm daca doresti sa afli delaii despre buissnes online ma contactez pe mess: husanualexandru@yahoo.com,te astept la mine in chipa succese...

| Ana137 a răspuns:

Poti incearca: http://paidviewpoint.com/? r=yb0tbe
E simplu:
1.Iti faci cont.
2.Raspunzi zilnic la cate un chestionar/survey scurt, de 10 intrebari.
3.Ai un TraitScore.Pe masura ce raspunzi la chestionare, acesta va creste.Incepe de la 500-800, iar obiectivul tau este sa-l aduci la 10.000.Pe masura ce scorul tau creste,vei primi mai multi bni pentru. fiecare chestionar la care raspunzi, si vei avea de semenea mai multe chestionare lac care sa raspunzi.O sa ia cv. timp, dar dac te tii de teaba si intri in fiecare zi si raspunzi la chestionar/e, o sa avansezi.
4.O data ce ai ajuns la suma min. de 20$, poti f usor sa-ti retragi banii prin paypal(de fapt cand te inregistrezi, ei o sa-ti ceara adresa de e-mail de paypal, dar poti sa i-o schimbi si pe parcurs).
6.Este unul dintre putinele site-uri despre care pot sa garantez 100% ca nu e tepa, chiar plateste.Este o companie de market research.

| Flaviu_Olah_1989 a răspuns:

Salut tuturor

De curand am lansat un site, http://www.mistereleascunse.com

Avem,precum sugereaza si titlul,articole referitoare la mistere.

Dar numele nostru inseamna mai mult!

Aducem stiri interesante si prezentam doar -adevarata- parte din ele.

Raspundem la intrebari,la care nimeni nu poate.

Si prezentam curiozitati si topuri interesante,nemaivazute inca de romani.

Deci mister nu este doar enigma, pentru noi este dezlegarea ei.

Asteptam o parere, o sugestie, un comentariu sau un parteneriat

| Anca112 a răspuns:

Eu am facut 15$ in 2-3 ore
Incearca si tu
http://dollarsincome.com/-412515.htm

| cosminnn12 a răspuns:

Cum sa faceti bani de acasa, gasiti aici http://www.onbusiness.net76.net/

| Anamaria234 a răspuns:

Eu fac bani din sondaje omline si si clik-uri nu se castiga mult insa e ok. Aici ai cateva site-uri u sondaje paltite si alte chesti cu care poti face banihttp://muncaladomiciliu2.blogspot.ro/

| mentano a răspuns:

Apucate de pariuri online! Daca ai inceput sa castigi din PTC atunci lasate de prostiile alea. Pierdere de timp te platesc cu 0. 0001 pe reclama.Se mai lauda unii ca din a 3 luna faci 100 $ pe luna, eu cred ca dupa 1 an ajungi sa faci atata, deci inutil, asta e parerea mea!

| nicole1995 a răspuns:

Https://ladys.ro/catalog_Ladys.php?affId=DAejYDoL incearca asta si o sa te convingi singur...