| MirunaAnastasiu a întrebat:

Buna TPU, cunoaste careva un site (nu de tip olx) unde as putea vinde carti intre 5 si 10 roni?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai carti imbracate in piele sau foarte rare?
Ca 5-10 roni sunt deja un pret mare pentru carti uzate si nu cred ca ti le ia cineva daca nu sunt carti rare sau colectii imbracate in piele.
Ma rog, olx.ro este un site taman bun sa vinzi sh-uri, inclusiv carti.
FB-ul tau este un alt site bun, sa vinzi carti si imbracaminte veche.

Sau acest site:
https://lajumate.ro/

| NLS a răspuns:

Daca le pui pe olx sau FB market, ai sanse destul de mari sa gasesti cumparatori, pentru ca au o baza mare de utilizatori.

PS: chiar și eu sunt interesat, daca e vorba despre cărți clasice.

| Lioana a răspuns:

Nu stiu altul. Eu pe olx am vandut o gramada de carti.
Nu e adevarat ce spune Violetta2022 ca 5-10 lei e un pret prea mare pentru carti. Eu am vandut si la preturi mai mari de 10 lei. Important e sa gasesti persoana interesata. Nu multa lume mai citeste in ziua de azi.