| anonim_4396 a întrebat:

Daca am depus capitalul social la banca X, cand imi deschid cont in bnca trebuie sa deschid la aceeasi banca, sau pot deschide la o alta?
Merci mult

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Poti deschide la ce banca doresti.

| CammyCam a răspuns (pentru Holiday):

Multumesc pentru raspuns
Deci sa inteles ca, capitalul social nu are legatura cu contul in banca

| Holiday a răspuns (pentru CammyCam):

Nu are nici o legatura. Dupa infiintarea firmei poti retrage banii respectivi.

| CammyCam a răspuns (pentru Holiday):

Mersi frumos
Am sa iti dau funda
sarbatori fericite

| Holiday a răspuns (pentru CammyCam):

Multumesc.winking
Daca as fi credincios ti-as ura si eu "Sarbatori fericite", dar cum nu sunt iti urez "Bafta cu firma cea noua!" happy