| nastaseelenacristina a întrebat:

daca am un card bancar pe care nu l-am folosit niciodata si vreau sa-l inchid mai trebuie sa platesc? Il am de 2 ani

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde de conditiile contractului incheiat la deschiderea contului. Unele banci te pun sa platesti anual o suma pentru administrarea contului.

Cel mai repede afli daca ai de platit contactand banca de la care ai cardul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de banca si tipul cardului. Mergi la ei si il inchizi, vezi daca e ceva de plata, sau nu.