| Crisstinayy12 a întrebat:

Daca nu am buletin si vreau sa schimb bania banca si i arat poza cu buletinul lui maicamea pe telefonul meu este in regula? Rapid

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu poti schimba bani nici la banca nici la casele de schimb valutar daca nu ai buletinul in original

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu se uita la tine daca nu ai actele in original

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Rapid, nu este deloc în regulă.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Probabil iti va cere sa o aduci pe mama ta cu tine.

| SiA31 a răspuns:

Poți încerca să schimbi banii la o casă de schimb valutar, nu la bancă. Dacă suma de bani nu este mare, posibil că nu îți vor cere neapărat buletin.
Dacă îți cer, poți spune că mama ta te-a trimis și să le arăți buletinul dânsei de pe telefonul tău.
Altă variantă, nu cred că există.

| elenachiorean167 a răspuns:

Nu este in regula sa faci astfel de lucruri cand esti minor. Plus ca ei vor refuza sa faca acst lucru. Spun din experinta mea. Iar legat de poza cu buletinul mamei tale...nu stiu exact. Sper ca am spus ceva care sa te ajute. happy