| ElenaElla92 a întrebat:

Buna TPU, este cineva care a reușit să achiziționeze teren si animale cu ajutorul fondurilor europene prin intermediul proiectului tineri fermieri si care sunt condițiile să pot accesa aceste fonduri pentru a imi deschide propria mea afacere? Orice sfat de la voi poate fi util pentru mine si m-ar ajuta mult. Va multumesc

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Eu în principiu din ce știu pentru înființarea unei micro ferme cu fonduri europene cam trebuie să ai deja terenul.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

De ce nu te informezi la APIA?