| Iuliaaaaaa6666666 a întrebat:

Buna, TPU! Imi cere la facultate numarul de chitanta/ordinul de plata de la plata taxei de înscriere. Eu am confirmarea electronica si nu am decat numarul de referință si nu este valid. Ce sa fac? La banca nu stie, la facultate nu răspunde

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De la banca poti cere extrasul de cont pe luna platii.
Acolo se vad detaliile de plata /varsamant.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ai facut plata prin internet banking, deschide plata in contul tau si ar trebui sa ai optiunea de salvare in format PDF. Salvezi, printezi si prezinti foaia la facultate.

| mihai69 a răspuns:

Ceri extras de cont la bancă. Acolo ar trebui să apară codul cerut.

| christall a răspuns:

Ai facut plata de pe internet banking?