| lilitih666 a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta cu niste detalii despre impartiutul pliantelor de exemplu varsta minima si alte chestii...

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Te poti angaza doar de la 16 ani ( nu mai putin ). De obicei e program part-time ( 3, 4 ore). Se plateste la ora ( 5, 7 lei pe ora asta depinde de fiecare angajator ). Banii se pot primi dupa anumit timp (la o saptamana, la doua saptamani ) sau se pot primi la sfarsitul fiecarei zile. Cam atat... nu stiu ce sa iti mai spun. intreaba-ma tu daca vrei sa stii ceva in mod special!