| Gabitaancutaelena a întrebat:

Bună TPU, mâine am de gând sa merg la Orange sa fac un abonament pentru un telefon, as dori cam un iPhone 11 pro știți cumva cam câți bani ar cere mâine când fac abonamentul? Am auzit ca în prima zi cere în funcție de telefon, mi-l da pe gratis și sa plătesc rata în fiecare luna sau cere câțiva bani în prima zi? Cineva care a mai facut?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mergi degeaba>

https://www.orange.ro/......ight-green

Produsul nu mai revine în stoc

| Catrice a răspuns:

Dacă nu ai abonament și îți faci prima data, plătești p parte din preț.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

E puțin vechi acest model și nu merita sa dai dublu pe un telefon puțin depășit.
Ia-l la SH de la cineva de încredere mai bine.