| Xenoverse1 a întrebat:

Mi-am creat un canal de Youtube si va intreb cate vizualizari imi trebuie la un video ca sa fac bani.

Vreau raspunsuri serioase.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Regulile pentru admiterea în YouTube Partner Program constau până acum într-o lună de existenţă a canalului şi 10.000 de afişări în total pentru clipurile publicate. Cine îndeplinea aceste condiţii intra automat în program şi putea să afişeze reclame. Însă Google schimbă din nou regulile, făcând mai dificilă acceptarea în programul de monetizare. Acum, un canal de YouTube trebuie să aibă cel puţin 1.000 de abonaţi şi conţinutul postat trebuie să însumeze peste 4.000 de ore de vizionare în ultimul an."

https://adevarul.ro/......index.html