| Saskesai a întrebat:

mi-am facut cont PayPal și mi-am trimis bani pe cardul meu de brd, însă îmi spun ca trebuie sa confirm bank accountul, ca am primit mesaj pe aplicație sau sa contactez brd. Însă nu am primit nici o notificare și nici la contacte nu găsesc pentru a-mi da codul de 4 cifre al cardului meu pentru a confirma, pana atunci eu nu primesc banii. Știți ce sa fac?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la BRD! Asa am patit si eu si am sunat la ei doar ca eu sunt la BT.

| Saskesai explică (pentru Salontanul):

Am sunat dar nu stiu ce obținute sa aleg

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Saskesai):

Online banking ai? Intra in online banking si vezi detaliile tranzactiei cu PP cand au dat sa iti retraga 0.5 - 1 EUR, nu mai stiu cit o fi acum.

| Salontanul a răspuns (pentru Saskesai):

Nu stiu cum este la ei dar trebuie sa fie ceva cu cardul sau contul curent la care este atasat cardul. Oricum, daca alegi o optiune gresita un operator de la ei va cupla la numarul corect.

| mihai69 a răspuns:

Să ai răbdare. Poate dura câteva zile bune până să se facă acea operațiune, în descrierea căreia vei găsi codul solicitat.