| SpigiBb a întrebat:

o intrebare pentru cei care stiu, am 19 ani si sunt angajat vreau sa ma mut in chirie si am nevoie de niste banuti momentan de unde este mai usor sa scot 15-20 milioane adica 1500-2000 RON? si cu rate cat mai mici? si daca e asa pot sa scot? adica imi da banca sau ceva? va rog ma lamuriti?

2 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Salut,
cand aveam treaba cu creditele acum vreo 2 ani, Piraeus avea cele mai mici dobanzi, poti merge la o sucursala si le explici ce vrei si vezi ce zic!

| Hota a răspuns:

Stai nene acasa, ca iti trebuie 2 salarii sa traiesti in chirie