| Sisix a întrebat:

happy
O sa-mi cumpar un nou telefon cu touch screen...Imi putezi recomanda niste marci de telefoane sau asa ceva? big grin

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Samsung corbyt sau LG

2 răspunsuri:
| NuConteazaShinee a răspuns:

Mai personal ti-as recomanda HTC Incredible S detin unul si sunt foarte multumit.
Plusuri thinking
Camera 1 de 8 Mega Pixeli
Camera secundara de 1, 3 mega pixeli
Filmeaza in HD 720 pe
Memorie 11 GB suporta si 128 GB
768 Mega Rami DDR2
Procesor de 1000 MHZ
Sistem de operare Android 2.2

Eu am achizitionat asa ceva cand a aparut in Germania si am dat pe el 540 de euro fara costurile de aducere in Romania(Nu spun asta ca sa ma laud dar il am de 2 luni si un pic deci chiar am umblat foarte mult pe el)
Pretul de achizitionare dupa site-ul eMAG este de 2, 170 RON

Sincer merita happy

Minusuri

Pretul cam mare

| Cosminovici18 a răspuns:

Pai eu zic asa sa-ti cumperi daca ai bani: Nokia N8, Lg Optimus 3d, Iphone 4, Motorola Defy, Nokia N9, Samsung Galaxy S2, Sony Ericcson Xperia etc.