| VanillaQ a întrebat:

Buna TPU. Pe langa locul de munca, ce activitati mai practicati pentru a mai produce un venit suplimentar?
De exemplu, sunt persoane care repara aparate, fete care se ocupa de manichiura sau cosmetica etc.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Frizerie. Ai fi surprins sa stii cat are de munca un frizer si cati bani face. Asta pentru ca barbatii merg la frizerie mult mai des decat merg femeile la manichiura sau salon in general

| Eireann a răspuns:

Colaborez la un proiect de cercetare dar asta este mai mult un al2 lea job care sper sa devina primul si singurul.

| XatomisX a răspuns:

Fac freelancing si castig in jur de 1000 de euro in plus fata de salariu happy imi ocupa cam 2 ore pe zi in plus fata de job

Răspuns utilizator avertizat