| Mihalescu_Costel_1994 a întrebat:

Buna TPU recent am primit niste bani prin transfer bancar. problema mea este ca persoana care mi-a trimis banii mi-a spus ca merge la orice banca banii au fost trimis telegiros din Italia si codul e format din 6 cifre. poate careva sa imi spuna de unde pot sa scot si eu banii mai exact?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De la orice banca poti scoate banii dar asteapta 4-5 zile de la momentul transferului.Transferul bancar intre banci diferite dureaza cca 4-5 zile.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca asa ti-a spus du-te la unitatea bancara care iti este mai aproape.

| taviyamato a răspuns:

Pff, transferul bancar e cel mai scump, daca vrei sa transferi bani super ieftin mai bine folosesti skrill. iti poti face un cont aici https://account.skrill.com/signup?rid=42282333 noi te taxam cu 1.8 euro doar cand ridici banii, suntem de 3 ori mai ieftini decat moneygram si de 2 ori mai ieftini si eficienti decat paypal. Succes... si tine minte ca wire transferul e cel mai scump!

| Marius_Spataru_1985 a răspuns:

Trebuie specificat, daca a trimis prin western union a intrat instant, daca nu in contul tau bancar, care stii unde este, daca a spus ca poti scoate de la orice banca te sfatuiesc sa verifici, daca este sau n western union.