| ALEXROMANIA36 a întrebat:

Scuzati-mi categoria daca am ales-o gresit, dar vreau sa va intreb daca ati mai cumparat tricouri de pe www.garibald.ro si daca nu ati luat teapa. Nu de alta, dar mi se pare dubios faptul ca iti cer sa faci plata inainte sa iti trimita comanda prin courier. Funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cererea platii la efectuarea comenzii este o practica foarte folosita in occident. Practic toate magazinele online, nu vand cu plata ramburs ci cu plata la efectuarea comenzii.
Deci, nu vad nimic dubios, doar o metoda foarte normala si corecta de plata, pentru a se evita neridicarea comenzii si pierderea de bani pe transport, suportata doar de magazin.
Pe viitor, asa vor fii toate magazinele online, cu plata imediat cum faci comanda.