| Mirabella95 a întrebat:

Stie care siteuri serioase care te platesc pentru a vizionare reclame? Doar sa-mi spuneti daca sunteti si siguri. Vreau doar ceva extra banuti lucrand de acasa.Nu sume fabuloase. Daca stiti ceva serios

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Fa-ti cont pe Daedalus (https://ro.daedalusonline.eu/despre-noi). Primesti chestionare pe mail, le completezi si iti dau pana la 1.5 EUR pe unu (in functie de cat e de lung) chestionarele au intre 10 si 30 min si singurul motiv pentru care nu platesc e daca dai raspunsuri la nimereala fara sa citesti intrebarile (au metode sa verifice).

Dupa 5 E poti scoate banii.

Eu am facut anul asta 25 de E, dar imi e lene sa le completez asa ca le fac foarte rar..si am si uitat sa-i scot, am zis ca las pana la 50.

| RomanianBoy333 a răspuns:

Bit.ly adf.ly shorten.url

| Mirabella95 explică (pentru RomanianBoy333):

Despre ce este vorba? Ai scos bani? Vreau ceva care si da banii nu sa mi pierd timpul de pomana