| Ecuson a întrebat:

Stiti cum se face aprovizionarea unui petshop? Exista importatori si cum iau legatura cu ei? Sau vorbesc direct cu firma producatoare? De exemplu, pentru hrana Pedigree sau Royal Canin cu cine ar trebui sa iau legatura? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa-ti cauti singur producatorii, sau furnizorii si sa-i contactezi. Pe pachetele de pedigree scrie cine furnizeaza marfa si poti sa iei detaliile de acolo.

| CuriousStuff a răspuns:

Daca vrei sa comanzi cateva tone te uiti pe pachet si vezi cine e distribuitor si suni la ei, daca vrei sa cumperi putin nu ai nicio sansa sa cumperi la pret de producator.