| alice4stars a întrebat:

Stiti vreun site in care poti baga gratuit produse si ca bani sa iti vina pe contul tau sau cardul parintilor? Carti (ca carti as vrea sa bag). Stiti? Sau un site in care se strang carti sau asa si se baga pe un site de produse, dar repet; GRATUIT va rog... FUNDA! #IntrebarileMELE.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa vinzi? ca nu te exprimi coerent. Daca da atunci okazii

| alice4stars explică (pentru suntserios):

Intr-un fel. Dar pe Okazii e ca le OLX? Ocazii e doar pentru pus produse si cumpărat, nu?

| suntserios a răspuns (pentru alice4stars):

E ca olx, doar ca se poate primi plata si prin card