| sftb a întrebat:

sunt din Neamt si am o problema in a gasi un job, nu imi place sa depun foarte mult efort, ex constructii, gatere si de asta dar in afara de astea nu gasesc, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un curs de calificare pentru a munci intr.un domeniu care iti convine. Sau daca ai peste 24 de ani si iti place sa conduci mergi la transport in comun si intreaba.i daca fac scolarizare asa obtii petmisul pe banii lor si ai servici la cravata vin femeiile la tine merita.

| sierra1 a răspuns:

"nu imi place sa depun foarte mult efort, ex constructii, gatere si de asta dar in afara de astea nu gasesc, ce sa fac?"

o facultate...

| Frank51 a răspuns:

Pune mana pe carte.