| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.
Știe cineva cum pot să găsesc persoana dată:

Știu doar că se numește:
Ramona are în jur la 19-24 ani, blondă înălțimea 1.55/1.65 a lucrat (sau lucrează și în prezent la așa zisa **Magazie** în firma "Maurer Residence Brașov".

În zona respectivă se află șantierul:
Strada Ioan Popasu 2, Brașov

?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe Facebook poti gasi orice persoana. Cred ca sunt multe fete cu numele Ramona in Brasov deci vei avea nevoie de mai multe indicii. Daca stii pe cineva care ar putea sa o cunoasca (chiar si un fost coleg de serviciu) intri la el in lista de prieteni si cauti "Ramona". E imposibil sa nu aiba Facebook.

| Andreeush a răspuns:

De ce nu mergi la adresa respectivă unde a lucrat poate îți spune cineva ceva de ea?

| ACTH a răspuns:

Esti vreun violator nebun, tinere? Ia sa reclam aceasta postare la politie.

| Jackq1234 a răspuns (pentru ACTH):

Sunt un om normal 100 la 100