| Rennata a întrebat:

Buna TPU tocmai m-am facut reprezentat Oriflame, dar nu stiu cum fac comanda de catalogul care urmeaza adica C10, ma puteti ajuta? Dau funda1puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

In principiu comenzile le faci la coordonatorul tau, prin telefon sau mesaj. Daca nu, le faci online, pe siteul oficial Oriflame.

| Rennata explică (pentru Ea12345):

Pai da dar cand dau o comanda online la un catalog eu nu stiu codul catalogului sad asat am vrut sa spunsad

| grab a răspuns:

Fa un printscreen si arata-i-l superiorului tau ierarhic in mizeria asta piramidala. E cea mai simpla metoda.
Succes!