| Deasonyka a întrebat:

Un site de făcut bani dp internet? De acasă dp PC sau telefon! Sa nu trebuiasca sa fac vreo investiție! Știu că era la un moment dat reciclyx dar nu mai merge! Și trebuia să bagi 20€, alte siteuri mai știți?

9 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Creaza-ti un blog poti castiga bani din asta sau poti sa faci lucruri de mana daca ai rabdare, alea cu sondaje platite
sunt minciuni la fel ca restul site-urilor care iti promit ca vei scoate bani din ele. Daca nu poti sa te angajezi ca ospatarita ori poti sa vinzi machiaje online numai ca nu se castiga asa de bine, atata ca mai primesti cat un parfum sau ceva.

| supremxxxoxo a răspuns:

Or fi ceva dar... daca ai avea blogul tau, site -ul tau si sa fie celebru, cu mii de vizitatori pe zi, poti face banii din reclamele tampite care iti sar in fata cand intri pe blog. Dar in rest majoritatea sunt numai minciuni, cu comentarii false. Nu iti face nimeni un bine gratis, crede-ma. Cum ar fi asta, acum 3-4 ani era doar un mic site cu cate zeci, apoi sute, acum mii de vizitatori https://www.lovendal.ro/wp52/.

| supremxxxoxo a răspuns:

Vezi si gabriela spune la fel, sunt minciuni, si daca dai contul-card date, ti le pot sparge aia. Daca nu te pricepi la ceva nou nu iti recomand blog, site...In caz ca te pricepi la povesti(mai degraba sexuale),gatit sau alte lucruri aventuri,orice este cautat merita, sasa scrii corect, cu exprimare corecta si intersata, blog despre poze, blog despre jegurile din Romania, despre politicieni ...NU COPIA DE LA ALTII, asta te poate costa, alta este o inspirare, alta este copiat

| airahaz a răspuns:

Daca vrei poți încerca cu bitcoin

| Brancardierii a răspuns:

Videochat

| RAY a răspuns:

Cand nu ai ce face cu banii imi poti da mie, in realitate nu se fac bani pe net asa, decat din videochat

| 94Lucifer94 a răspuns:

Nu o să obții un profit real niciodată din platforme care îți dau sarcini de făcut, gen să vizualizezi unele reclame sau oferte, pentru că sincer e o pierdere de timp. Fără o investiție nu prea e posibil, dar și dacă investești aiurea pe internet e posibil să pierzi acei bani, nu doar timpul.

| Deasonyka explică (pentru CleanHeart):

Nu știu cum creez o pagina blog!

| Mihai_Razvan_1999 a răspuns:

Http://dyredrnopu.loan/6830503014543/ recomand. Fara investitii. Faci bani foarte usor. Da link ul si la alti prieteni ce vor.