| ellena17 a întrebat:

va rog sa ma ajutati! As avea nevoie de un nr de contact sau un e-mail pentru mai multe informatii despre cum sa intri in posesia Fondurilor Europene Nerambursabile. Va multumesc anticipat! kiss Astept rasp neintarziat :-) Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Nu ai cum sa faci rost de un nr de tel!
Aceste informatii le primesti de la primaria din orasul tau!
Mergi acolo la secretariat si le spui cam ce te-ar interesa, iar ei te trimit la o persoana care sa te indrume si sa iti explice despre ce e vorba!
Cred ca acolo ar fi cel mai indicat sa mergi pentru ca sunt multe chestii pe net in legatura cu asta, care nu sunt chiar atat de adevarate si pe care le poti intelege gresit!
Bafta!