| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi deschid un site pe care sa vand diverse haine si obiecte, care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmez? Cum primesc comanda? Cum trimit produsul si primesc banii?

1 răspuns:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Daca n-ai programat niciodata sau n-ai nicio notiune, alegi varianta blog. Daca te simti isteata alegi varianta wordpress care are tot felul de template printre care si ecommerce site specializat in vânzari
Asemenea cu Joomla
Pentru primirea banilor, iti trebuie sa-ti deschizi un cont la banca
si propui sau un virament, sau plata cu card prin sistem securizat (exista subprograme numite module pentru blog, joomla sau wordpress)
iata ce a facut o cunoscuta de-a mea care habar n-are sa programeze:

http://www.fait-maison.com/