| Rafael_Gaby_1996 a întrebat:

Buna TPU vreau sa plec in strainatate si m-am uitat pe net am gasit cateva locuri de munca dar multe din ele sunt tepe, stiti cumva unde pot sa gasesc un loc de munca in strainatate (Agricultura,Spalator Masini ) Spania, Anglia. lasati link mai jos dau Funda. Multumesc.

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Daca nu sti pe nimeni si nu ai la cine te duce, e cam nasol, si de multe ori si cei care te cheama sa mergi vorbesc prostii, stiu oameni ce au patit-o.ideal ar fi sa gasesti pe cineva la cine sa mergi.acum depinde de tara unde vrei sa mergi cum sta la capitolul joburi.nu te increde in fiecare ce iti promite ceva, mai ales in "firmele"din Romania care ofera contract in strainatate.desi is si firme serioase.de ex am un prieten ce a plecat din Tulcea in norvegia cu contract facut in Romania(pe 3 luni)ca tubulator cica. daca ai acces la vreun santier naval, bafta,