| Rares1998123456 a întrebat:

Vreau sa vand 5 jocuri de Psp la Amanet si nu stiu cum sa procedez.Trebuie sa le iau inapoi sau le dau de tot? ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma! Dau >funda

Răspuns Câştigător
| vicky2002 a răspuns:

La amanet din cate stiu ti se dau bani si daca in nu stiu cate zile nu duci banii inapoi ca a iti recuperezi produsele, atunci le pun ei la vanzare sa-si recupereze banii. Dar nu stiu daca la amanet ti-ar fi avantajos. De ce nu incerci pe site-urile astea care iti ofera si transport gratuit? (cea cu Varu de exemplu)