| Sophiamanuela a întrebat:

Trebuie sa primesc bani din străinătate, intr-un cont la Raiffeisen. Întrebarea este dacă contul arata ca fiind închis s-au blocat daca banii încă nu au ajuns în cont?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand pui aceeasi intrebare de doua ori se numeste spam si poti fi blocata sau sters contul!

| Sophiamanuela explică (pentru Salontanul):

Din greșeală am postat de doua ori. Nu am văzut că sa postat prima data.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca contul este inchis, inseamna ca tu l-ai inchis, fiind imposibil ca altcineva in numele tau sa dea dispozitie de inchidere a unui cont bancar.

Nu-i nimic, transferul nu s-a facut si banii s-au intors in contul celui care i-a trimis.
Maine mergi si deschide alt cont bancar si ia toate datele ca sa le poti retransmite celui din strainatate, sa re-trimita din nou.