| IonutChristof50 a întrebat:

Buna tuturor.
Am o intrebare.
Exista vreun cunoscator mai in detaliu al site-ului "Aliexpress"?
As dori niste informatii si daca as putea sa realizez o comanda.

1 răspuns:
| Valentin771 a răspuns:

Eu comond de ceva vreme si e super ok e adevarat ca produsele vin greu 1 luna 2 dar decat sa dau pe o husa de telefon 50 lei mai bine o i au cu 5, niciodata nu mi-a venit un produs stricat, il recomand, citez nu am dar comanda de produse electonice /haine etc nu pot spune despre acestea cum vin dar cred ca vin si acestea bune