| LarisaMirabela87 a întrebat:

As vrea sa stiu daca cineva de pe acest site ma poate ajuta cu niste indicii in legatura cu niste locuri in Turcia de unde as putea achizitiona ANGRO rochii traditionale pentru Dubai si nu numai,vreau sa imi aprovizionez magazinul,voi calatori in Turcia in scurt timp si avand in vedere ca e prima data cand cumpar de acolo, chiar as avea nevoie de niste sfaturi.Va multumesc si va rog insistent sa nu raspundeti daca nu stiti despre ce e vorba, aviz amatorilor care se plictisesc acasa in fata calculatorului si au chef de glume, sper ca nu am suparat pe nimeni dar mi s-a mai intamplat sa intreb ceva sau sa dau un sfat si un om "bine intentionat " sa intervina si sa ma deranjeze cu prostii.Multumesc inca o data si... astept raspunsuri.O zi excelenta va doresc.

2 răspunsuri:
| LAURA22ro a răspuns:

Sezonul rochiilor a trecut, mai gandeste-te, dar daca te intereseaza stiu pe cineva care iti poate face rochii cate doresti si ieftine. Eu in schimb te pot ajuta cu un magazin on-line, unde poti vinde rochii si alte produse. Daca te intereseaza scrie-mi la :laura. 22ro@yahoo.com

| LarisaMirabela87 explică (pentru LAURA22ro):

Multumesc Laura, dar aici in Dubai sezonul rochiilor nu trece niciodata, pentru ca e foarte cald pe toata perioada anului...