| AlinaBob36rn a întrebat:

Buna tuturor.
Cine ma poate ajuta cum sa-ti deschizi un magazin on-line pe shopify prin dropshipping legal, va rog doar cei care stiu scrieti. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Nu sunt expert in vanzari si e-commerce, dar sunt expert in site-uri web.
Te avertizez ca dropshipping-ul in Romnaia este complicat. Adica? Adica trebuie sa fii o firma inregistrata la fisc. Este foarte complicat. Uite aici un articol:
https://termene.ro/articole/infiintare-srl
Mai intai informeaza-te despre cum sa iti creezi o firma, cum sa faci contractele cu furnizorii, etc.
Eu te pot ajuta cu site-ul.

1 răspuns:
| maxmaxmorarescu a răspuns:

Da pot sa te ajut, scrie pe instagramu meu maxmaximn, si te voi ajuta!