| fliropf a întrebat:

Buna tuturor! Vreau să mă fac reprezentant AVON și am nevoie să intru în echipa cuiva, daca se poate. As vrea sa mi se explice tot ceea ce este necesar înainte, pentru a decide dacă pot sau nu. Și o întrebare importanta, cu contractul de muncă cum e? Cu plata, daca clientul refuza, trebuie sa o plătesc eu? Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este vorba despre nici un contact de munca. Este doar un venit suplimentar și logic că, cel care comandă și nu îți plătește, dar rămâne în datoria ta să achiți. Pentru ca factura este venita pe numele tău și nu pe numele cerui care comandă de la tine. Iar bani nu câștigi nimic, avon oferă doar produse bonus. Produse care sunt și în catalog. Iar ca să nu îți iei țeapă trebuie să știi cu cine "colaborezi" și pentru cine accepți să plasezi comenzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ia Gigi la FCSB echipa luilaughing

| StanescuLata a răspuns:

Trebuie sa ti se intoarca 3 scaune, sa fi si frumoasa daca vrei la smiley in echipa!

| BiancaBiiaa a răspuns:

Vrei sa faci parte din echipa mea Avon ca reprezentant sau client direct? Anunța ma și te ajut