| dudaev a întrebat:

BUNA UNDE GASESC SI EU UN FORUM UNDE POT DISCUTA CU CINEVA CARE SA MA AJUTE AM NISTE PROBLEME LA FIRMA FINANCIARE SI NU LE MAI DAU DE CAP MA POATE ANDRUMA CINEVA PE UN FORUM UNDE POT SA DISCUT SAMI DEA CEVA IDEI SA MA NDRUME CE SA FAC MULTUMESC MULT

8 răspunsuri:
| DiMoDi a răspuns:

Este un site : www.avocatnet.ro/content/forum
Eu acolo am gasit de multe ori rezolvări la unele chestii... si mereu sunt on line căţiva consultanţi, aşa că primeşti răspuns relativ rapid (cel mai tarziu mâine dacă întrebi acum ca e cam târziu). Noroc! :)

| anonim a răspuns:

Cumva criza?laughing

| sese a răspuns:

Daca ai astfel de probleme nu le poti discuta pe site; incearca fie un avocat specializat sau o firma de consultanta.Nu este foarte ieftin dar este sigur.

| annagabi a răspuns:

Sau pe contabilul.ro, sunt deja destule raspunsuri trebuie sa stii exact ce cauti, asta daca nu ne poti spune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lhhiui a siliiiii cccccccccccccrerer

| AllenTJ a răspuns:

Te indrum eu dar pentru bani

| adistan a răspuns:

Ce firma financiare!? ce andruma!? invata sa scrii.