| Ioanaalexandraa a întrebat:

Buna va rog am nevoie rapid de ajutor. Am facut o comanda pe
Ioffer, e un site la fel ca si ebay sau amazon, am dat sa mi comand o pereche de papucii am platito cu cardul dar nu prin paypal, si dupa am aflat mai multe despre vanzatorul respectiv cum ca ar lua banii si nu trimite produsul. Appi l am contactat si i am spus ca nu mai doresc papucii sa imi trimita bani inapoi, el a spus ca mi a trimis si am fost la banca si nu am primit nici un ban inapoi. Credeti ca dureaza timp pana sa ii recuperez? Sau cum i as putea recupera e o suma de 400 de lei

3 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

rolling on the floor) da cred ca ai luat o teapa ai putea sa mergi la banca daca poti sa blochezi suma respectiva sa nu o mai poata scoate de pe card asta in cazu in care nu ia scos cumva happy

| Ioanaalexandraa explică (pentru vladionut94):

Pffff, el a spus ca mi a trimis banii dar ca dureaza pana intra

| vladionut94 a răspuns (pentru Ioanaalexandraa):

Atunci esti una din cajurile fericite daca iti trimite bani inapoi atunci nu ai avut motive sa te ingrijorezi pentru ca iti trimitea produsu care l-ai comandat