| deyutza000 a întrebat:

Va rog sa imi dati idei ...cum pot face bani? Daca am 12 ani. Cum pot sa castig? Adica fara sa strang sau ceva de genu` sa ii castig.

9 răspunsuri:
| Sabryy a răspuns:

Pai eu imi cumpar reviste si colectionez postere. Asa ca dupa c strang mai multe, le vand la scoala. Asa poti face tu, daca ai multe lucruri de care nu ai nevoie, gen mingiute de plastic, CD-uri.etc. Si de fiecare data cand mergi la un restaurant pastreaza servetelele si vinde-le colectionarilor, care o sa-ti dea ceva bani p ele.

Sper ca te-am ajutat! happy
Paawinking

| caius a răspuns:

Poti incerca si siteuri gen pay to click adica ei te platesc pentru niste clickuri pe care le dai. cam astea sunt cele pe care le-am testat eu si platesc

Http://buxify.com/? r=c41us
Http://Buxjunction.Com/? R=C41us
ttp://bux-matrix.com/splash.php?r=c41us
astea 3 iti trimit si mailuri ca sa poti castiga mai mult

http://www.neobux.com/? r=caiuss
http://incrasebux.com/register.php?ref=caius5

daca esti interesata astept ce nelamuriri ai la adresa de mail caiusvcf@gmail.com
te avertizez insa ca o sa dureze ceva timp pana obtii bani frumosi (cam 1 an sau chiar mai repede, totul depinde de tine)

| Larisa a răspuns:

Ai putea face,bratari impletite,cercelusi, diferite chestii, care mai apoi sa le vinzi de exemplu

| gdIulian a răspuns:

Nu prea ai cum... (poti sa cersesti sa furi tu alegi(nu lua in serios). sau nu-s daca poti sa vinzi/imarti pliante dar mie se pare ca e de la (14anicu buletin in sus)

| mytzzy_8364 a răspuns:

Te pot ajuta eu prin ceva simplu uite id mei aici mytzzy.mytzzu

Te astept sa iti dau mai multe informatii

| IuliaMihaella a răspuns:

Eu cred ca la varsta tu nu poti sa castigi bani. Mai asteapta... DAR sa nu cumva sa furi sau asa ceva, Ca va fi vai de capul tau. Iti iei o bataie deoarece adevarul se afla pana la urma. Asa ca mai asteapta un timp si vei vedea cum poti castiga banii prin munca. happywinking

| Booogdan a răspuns:

La varsta ta. Nu cred ca poti. Momentan depinzi de parintiwinking.

| MAFIAY a răspuns:

Pai...as sti cateva sa vinszi lucruri ce nu-ti mai trebuie...sau cauta mult kg de fier si dul la fier vechi iei ceva banuti