| anonim_4396 a întrebat:

Buna, va rog sa imi spuneti cine a mai lucrat pe siteul Operator Flexibil?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este un site de video-chat?

| Raluka0001 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu, nu este vorba de asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Raluka0001):

Atunci spune-ne ce fel de industrie are joburi de "operator flexibil" numai pe telefon?

| Raluka0001 a răspuns (pentru Violleta2022):

Este exact ceea ce este scris pe site. Vorbesti cu o multime de oameni DOAR PRIN MESAJE pentru a le face o companie frumoase, a ii intelege, a ii sfatuii, vorbiti tot felul de chestii, fantezii etc. In schimb ei platesc pentru a a vorbi cu cineva.

| Raluka0001 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si da, eu am doar un telefon, mi-au zis ca este ok sa lucrezi de pe ce ai.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Raluka0001):

Am inteles, este "linie erotica'

| Violleta2022 a răspuns (pentru Raluka0001):

"acum 5 minute | Raluka2003 explică (pentru Jassmina):
Este exact ceea ce este scris pe site..."

Pe care site?
Pune-l aici, sa vedem despre ce este vorba!

| Raluka0001 a răspuns (pentru Violleta2022):

Las o naiba daca nu intelegi. Daca esti atenta eu am pus intrebarea doar celor ce au mai lucrat. Nu sa explic

| Violleta2022 a răspuns (pentru Raluka0001):

Stiu ca esti jenata de asemenea job, dar nu te putem ajuta daca nu dai aici site-ul real, ca sa stim despre ce este vorba.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Raluka0001):

Este jenant sa fii incapabila sa recunosti munca "prestigioasa si serioasa" pe care ti-ai luat-o la "telefonul erotic", dar ai premiat raspunsul unui l a b a r care vorbeste porcos pe forum.
Bravo tie, iti face cinste raspunsul premiat!

| Raluka0001 a răspuns (pentru Violleta2022):

laughing In ciuda ta, mai fato nu mai stii la ce intrebare sa raspunzi?! Castigi ceva din ce faci pe aici? Ce tot bantui? Mai iesi de aici ca imi dadusi disper, daca nu ti convine nu te mai baga ca chilotii in c*r.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Raluka0001):

Sunt "tura de noapte" pe forum, mai fetita mica (prin comparatie cu mine, care am de 3 ori varsta ta).

| Raluka0001 a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti tura mamei, hai ca ma plictisesti, atunci daca ai de 3x vasrta mea, pune mana si fa chestii de varsta lu matale, nu sta pe net sa palavragesti, timp pierdut, si incerc sa ti dau block ca deja ma zapacisi de creier, hai du te maine si ia pensia, sau da la copii de mancare ca plang

| Violleta2022 a răspuns (pentru Raluka0001):

Tare departe vei ajunge fetita, cu educatia si profesia asta!
Halal educatie ti-au dat parintii!

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu-i vorba de munca de psiholog, pentru ca esti eleva minora, dupa cum mentionezi pe alt topic despre "clasa ta", deci jobul nu cere un profesionist in medicina sau psihologie, dar cere pe cineva ca sa-i faca pe unii sa se simta bine... adica "linie erotica", asa-i?

| Raluka0001 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am 18 ani impliniti. Daca inca sunt la scoala asta nu inseamna ca sunt si minora..Nu e nici o linie erotica, doar am mentionat mai multe posibilitati, unii iti vor cere sa vorbiti de vacante, lucruri comune. eu inca nu am inceput, deocamdata trec printr un test. dar asta se spune pe site. Daca ai nelamuriri cauta site ul pe net.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar prostie iti iese pe gura.