| Vögeln a întrebat:

Voi cat platiti pentru. banchet? Noi suntem 23 de elevi intr-o clasa, dar mai facem banchetul si cu o alta care are 14 de elevi. Avem comuni cam o jumatate de profesori. Vi se pare mult sau putin 2 milioane? Eu am auzit ca si cu un milion 5oo s-au facut banchete cu tot ce le trebuia si inca a mai ramas multa mancare. A! si cica nu platim sala. Voi ce credeti?
Merci. fundita si votbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ai dreptate!--- pretul de 200 lei este mult prea mare mai ales ca nu platiti sala!--- schimbati-va organizatorii!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Suntem cam 10 clase parca, avem multi profesori si din cauza mafiei locale banchetul ajunge la 170-180 lei. Bineinteles ca trebuie sa mai vii cu o sticla la curea...
Alte licee de pe aici fac in locuri mult mai faine si vinerea sau sambata (nu joia ca noi) cu 100-130 de lei.

| mistikk a răspuns:

Voi trebuie sa stiti cel mai bine. spre exemplu noi nu facem banchet si mergem 3 zile la munte cu toata clasa si este mult mai frumoswinking

| Deea a răspuns:

Suntem 4 clase si platim 200 de lei. Mi se pare mult cat platiti voi.

| Corinutsaa a răspuns:

Multttttttt
prea mult sunteti deja prea multi elevi si nu platiti nici sala...
nu e corect!
cu 1 milion era floare la ureche!
bafta
si eu am bamchet anul acesta si nu dam decat 1 milion!